Rock Garden Deluxe

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Klikáním a přetahováním kamenů je posouvejte po zahradě. Kameny se budou posouvat, dokud nenarazí na zeď, překážku nebo jiný kámen. Pokud chcete převrátit pět kamenů stejné barvy, převraťte všechny kameny a dokončete úroveň. Překonáním vysokého skóre získejte velké sběratelské kameny.

líbí
Popisek online hry

Rozmístěte kameny na svém dvorku! Projděte si více než 100 úrovní tohoto hlavolamu s kameny, z nichž každá má své jedinečné uspořádání, prostředí a sbíratelné kameny. Tato nová verze "Deluxe" nyní obsahuje všechny funkce a obsah dostupný ve verzi ke stažení! K dispozici jsou dva herní režimy: klasická hra a náhodný režim nabízející nekonečnou hru. V Klasické hře mohou hráči získat více než 100 sběratelských kamenů, které se mohou objevit v Náhodných hrách a ve vlastních zahradách, které si hráči sami vytvoří.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.