Rock Garden Deluxe

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

Klikáním a přetahováním kamenů je posouvejte po zahradě. Kameny se budou posouvat, dokud nenarazí na zeď, překážku nebo jiný kámen. Pokud chcete převrátit pět kamenů stejné barvy, převraťte všechny kameny a dokončete úroveň. Překonáním vysokého skóre získejte velké sběratelské kameny.

líbí
Popisek online hry

Rozmístěte kameny na svém dvorku! Projděte si více než 100 úrovní tohoto hlavolamu s kameny, z nichž každá má své jedinečné uspořádání, prostředí a sbíratelné kameny. Tato nová verze "Deluxe" nyní obsahuje všechny funkce a obsah dostupný ve verzi ke stažení! K dispozici jsou dva herní režimy: klasická hra a náhodný režim nabízející nekonečnou hru. V Klasické hře mohou hráči získat více než 100 sběratelských kamenů, které se mohou objevit v Náhodných hrách a ve vlastních zahradách, které si hráči sami vytvoří.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky