Arm of Revenge

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

"Arm of Revenge je vzrušující akční hra, která vás vtáhne do světa temného msta, které je ovládáno korupcí a zločinem. Jako statečný hrdina se vydáte na cestu, abyste se pomstili za ztrátu své rodiny a bojovali proti mnoha nepřátelům, kteří vám stojí v cestě. S úchvatným bojovým systémem, který kombinuje různé údery, kopy, bloky a speciální schopnosti, budete muset použít veškeré své dovednosti a sílu, abyste se dokázali prosadit proti nebezpečným protivníkům. Sbírejte zbraně a vylepšujte své schopnosti, abyste se stali ještě silnějším bojovníkem a postoupili na vyšší úrovně. Během svého dobrodružství se budete setkávat s různými postavami, získávat nové informace a objevovat tajemství města. S působivou grafikou, poutavým příběhem a intenzivním akčním zážitkem nabízí Arm of Revenge nekompromisní dobrodružství plné napětí, akce a osvětlení cesty k pomstě!"

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :)

Nyní je zde 1 hráč.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, Web pohání Váš Hosting .

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px

Herní novinky