Apocalipseed

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

"Vstupte do postapokalyptického světa plného rostlinného chaosu v hře Apocalipseed! V této unikátní strategické hře budete hrát za mocnou rostlinnou entitu, která má za úkol obnovit zdevastovaný svět po apokalypse. Sbírejte semínka a rozšiřujte svou vegetační říši, abyste přežili v nepřátelském prostředí, plném mutantů a nebezpečných tvorů. Musíte strategicky umístit různé rostliny s jedinečnými schopnostmi, abyste odrazili útoky nepřátel a bránili svou rostlinnou základnu. S každým novým úrovní se otevírají nové možnosti a strategie, které vám umožní přežít a postupovat vpřed ve vašem záchranném úsilí. S působivou pixelovou grafikou, atmosférickým soundtrackem a inovativním herním konceptem, nabízí Apocalipseed jedinečný zážitek, který zkombinuje strategickou hru s postapokalyptickým světem rostlinného dobytka. Připravte se na rostlinnou apokalypsu a obnovte svět ve hře Apocalipseed!"

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky