Abobos Big Adventure

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

"Vraťte se do zlatých časů retro her s Abobos Big Adventure! Tato vzrušující flash hra vám přináší nostalgický zážitek plný akce, dobrodružství a odkazů na klasické hry 8-bitové éry. Hrajte za Aboba, rozzlobeného otce z původní hry Double Dragon, který se vydává na dobrodružství, aby zachránil svého syna, uneseného zlými silami. Na své cestě se setkáte s nejrůznějšími ikonickými postavami z retro her, jako jsou Mario, Megaman, Zelda a mnoho dalších, a budete muset použít své dovednosti a bojové schopnosti, abyste se vyrovnali s nepřáteli a vyřešili hádanky. S různorodými úrovněmi, které se inspirovaly různými herními žánry, a s úchvatnou pixelovou grafikou a chytlavým soundtrackem, vás Abobos Big Adventure vtáhne do světa her z minulosti a nabídne vám hodiny zábavy a nostalgie. Připravte se na dobrodružství, které vás vrátí zpět do éry 8-bitových her s touto epickou flash hrou!"

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky