Achilles

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

WASD nebo šipky pro pohyb, T - swipe, Y - pro kopnutí, S - krytí

líbí
Popisek online hry

Achilles je bojová hra, ve které ovládáte řeckého hrdinu Achilla.

Achilles je hra s plošinovým stylem, ve které hráč ovládá Achilla a prochází řadou úrovní. V každé úrovni musí Achilles bojovat s nepřáteli a překonat překážky. Achilles má několik schopností, které mu pomáhají v boji a při překonávání překážek. Achilles může běžet, skákat, skákat do výšky a útočit mečem. Achilles má také speciální schopnost, která mu umožňuje se uzdravit. Hra je rozdělena do pěti úrovní, z nichž každá je těžší než ta předchozí. Na konci každé úrovně se hráč utká s bossem.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky