Out of This World

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

Mladý profesor fyziky Lester provádí experiment s částicemi. Najednou se něco pokazí, udeří blesk a Lester se za okamžik ocitne v podivném cizím světě. Nyní musí bojovat o život, nejprve holýma rukama, poté nalezenou zbraní. Odvahu mu však dodává to, že není sám. Na nebezpečné výpravě mu pomáhá jeden z mimozemšťanů, který z vězení uprchl společně s ním. Přátelství dokáže překonat všechny překážky.

Hra Out of This World kombinuje prvky střílení, plošinovek a řešení hádanek. Hra je rozdělena na etapy; některé z nich jsou přímočaré a lze do nich vstoupit pouze jednou, jiné na sebe navazují a tvoří větší prostředí. Důraz je kladen na průzkum a řešení problémů. Mnoho úrovní obsahuje výzvy, které v předchozích nebyly k vidění. Úkoly mohou zahrnovat environmentální hádanky, časové sekvence, přesné skákání a boj.

Nepřátelé se obvykle porážejí pomocí energetické zbraně, kterou najdete v jedné z prvních fází. Běžnou funkcí zbraně je střílení energetických projektilů. Stisknutím a podržením tlačítka střelby může hráč aktivovat energetický štít, který Lestera chrání před běžnými útoky a umožňuje mu střílet z relativního bezpečí, dokud se nevypaří. A konečně ještě delším podržením tlačítka střelby zbraň vytváří silné výbuchy, které mohou narušit štíty. Většina nepřátel je vybavena podobnými zbraněmi a je schopna provádět stejné akce jako Lester. Boj s nepřáteli proto vyžaduje taktické využívání běžných útoků, štítů a bomb a také naučení se nepřátelských vzorců.

Do každé úrovně se lze dostat zadáním kódu, který se hráč dozví po jejím dokončení. Pokud Lester zemře, je třeba úroveň spustit znovu. Ve hře není žádné rozhraní na obrazovce ani herní dialogy. K vytvoření prostředí hry a animovaných scén se používá vektorová grafika.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.