Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Prehistorik 2

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry

Plošinovka

Ovládání

líbí
RESTARTOVAT HRU
Popisek online hry

Prehistorik 2 je klasická platformová hra vyvinutá společností Titus Interactive a vydána v roce 1993 pro platformu DOS. Hra se stala populární díky svému zábavnému hernímu stylu, vtipné grafice a jednoduchému ovládání.

Hra se odehrává v pravěkém světě, kde hráč ovládá pravěkého muže jménem Sam, který má za úkol shromáždit potravu pro své kmenové příslušníky. Sam putuje různými lokalitami, jako jsou lesy, bažiny, pouště a další, přičemž musí překonávat překážky a bojovat proti nepřátelům.

Hra obsahuje celkem 22 úrovní, které jsou rozděleny do čtyř různých oblastí. Na každé úrovni musí hráč najít a nasbírat potravu a další předměty, jako jsou drahokamy a jiné cennosti. Potrava se nachází v různých skrýších a hráč musí najít způsob, jak se k nim dostat. Musí také překonávat překážky, jako jsou propasti, vodopády, ledové kry a další.

Hráč se také musí vyhnout nebo porazit různé druhy nepřátel, jako jsou dinosauři, mamuti, krokodýli a další. K poražení nepřátel může hráč použít různé zbraně, jako jsou klacky, kameny a různé projektily.

Grafika hry je barevná a plná detailů. Každá úroveň má své vlastní prostředí a nepřátelé jsou různorodí a mají své vlastní chování a způsoby útoku. Hudba hry je také velmi zábavná a podporuje akci a dobrodružství, které hráč zažívá.

Prehistorik 2 je skvělá hra pro všechny, kteří si chtějí zahrát klasickou platformovou hru. Má zábavnou grafiku, jednoduché ovládání a mnoho úrovní plných akce a dobrodružství. Hra je stále populární mezi fanoušky retro her a stále si získává nové hráče.

Level Passwords
  • 1. kolo: 4FAA
  • 2. kolo: F372
  • 3. kolo: 973B
  • 4. kolo: CO8B
  • 4. kolo: CO8B

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky