Grand Theft Auto

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry
Ovládání

líbí
Popisek online hry

Ve hře Grand Theft Auto se hráč vžije do role drobného zločince, který se snaží prorazit u mafie. Cestou k úspěchu jsou krádeže aut, práce pro gangstery a obecně protispolečenské chování.

Děj se pohybuje v šesti úrovních rozprostřených ve třech různých městech, z nichž každé vychází ze skutečného amerického města: Liberty City (podle New Yorku), San Andreas (podle San Francisca) a Vice City (podle Miami). K dokončení úrovně je třeba dosáhnout určitého skóre. Krádeže aut a bourání do provozu, přejíždění chodců a zabíjení policistů - to vše zvyšuje skóre, ale velké body se získávají za práci. Vyřizování telefonátů nebo nastupování do speciálních aut přináší úkoly, od jednoduchých prací typu "rozkopat horké auto" až po podporu bankovních loupeží nebo provádění atentátů. Splněním mise se výrazně zvýší skóre a také se zvýší násobitel skóre, takže splněním dalšího zločinu získáte ještě více bodů.

Za zločinné chování se samozřejmě platí: pokud se policisté stanou svědky zločinu, zvýší se úroveň hledanosti hráče. Na nejnižším stupni může hráče pronásledovat jedno policejní auto, zatímco na nejvyšším stupni pronásledují hráče celá policejní komanda, policie staví zátarasy a střílí na potkání. Jediným způsobem, jak se policistům vyhnout, je najít lakovnu a nechat si udělat nový lak s novými poznávacími značkami. To stojí peníze, které se však odečítají od skóre. Ale ani smrtí nebo zatčením to nekončí. Hráč má několik životů a skončení ve vězení jednoduše vede k odebrání všech zbraní a brnění a snížení násobitele skóre.

Celá akce je sledována z pohledu shora dolů, který se při jízdě autem zvětšuje, aby byl ve vysokých rychlostech lepší přehled. Města jsou rozlehlá na mnoha obrazovkách a lze je volně prozkoumávat. Po městech jsou rozesety bedny, které mohou obsahovat zbraně (od pistolí po raketomety), brnění nebo další bonusové předměty: životy navíc, policejní úplatky (slouží ke snížení úrovně hledanosti na nulu) a karty pro osvobození od trestu (slouží k zachování násobitele skóre a zbraní při zatčení). K dispozici jsou desítky různých vozidel, z nichž každé má jedinečné vlastnosti: autobus se bude řídit úplně jinak než sportovní auto.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.