Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Prince of Persia 2: The Shadow and The Flame

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry

Plošinovka

Ovládání

líbí
RESTARTOVAT HRU
Popisek online hry

Podobně jako v prvním díle Prince of Persia prozkoumává postava různé smrtící oblasti běháním, skákáním, plazením, vyhýbáním se pastem, řešením hádanek a pitím kouzelných lektvarů. Prince of Persia 2 je však oproti svému předchůdci více zaměřen na boj. V první hře se nepřátelé objevují jen občas a jsou vždy sami, zatímco v pokračování se mohou objevit až čtyři nepřátelé najednou, někdy hráče obklíčí a po jejich zabití je dokonce mohou okamžitě nahradit posily. Stejně jako v Prince of Persia je trik v dokončení hry v přísném časovém limitu ze 75 minut ve hře, která probíhá v reálném čase. Životy jsou neomezené, ale čas nelze získat zpět (kromě návratu k dříve uložené hře). V ostatních oblastech došlo k výraznějším vylepšením. Grafika je mnohem komplexnější než jednoduchý vzhled předchůdce hry, prozkoumávané oblasti jsou větší a rozmanitost kulis je větší.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky