Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Golden Axe

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry

Plošinovka

Ovládání

líbí
RESTARTOVAT HRU
Popisek online hry

Lord Death Adder vtrhl do země Yuria, kde zajal krále a jeho dceru v jejich hradě. Ukořistil také legendární Zlatou sekeru, kterou hodlá zničit, pokud ho lidé nekorunují jako vládce země. Tři válečníci, jejichž rodiče zabil Death Adder se ho vydávají zabít přes jeho armádu nemrtvých žoldáků.

Bojovník Axe Battler je svalnatý barbar s dlouhým mečem. Tyris Flare je bojovnice s kratším mečem, ale silnějším kouzlem. Gilius Thunderhead je trpaslík vyzbrojený dvojitou sekerou s největším dosahem, ale se slabšími kouzelnými schopnostmi.

Bojovnící osvobozují vesnici Turtle Village, která jak se ukáže, leží na krunýři obří želvy, ta vezme postavy přes moře a ty poté na hřbetě obřího orla odletí do samotného hradu, kde se utkají s Death Adderem. Pro PC Engine vyšel roce 1990 port v japonštině s kvalitnější hudbou a animovanými scénami.

Ve druhém díle znovu bojují stejní válečníci proti novému klanu žoldáků lorda Dark Gulda, který opět ukradl legendární Zlatou sekeru. Ve třetím díle se čtyři bojovníci: Kain Grinder (podobný Axe Battlerovi), Sarah Burn (podobná Tyris Flare), obr Proud Cragger a černý panter Chronos "Evil" Rait vydávají porazit prince temnot Damuda Hellstrika, který znovu ukradl Zlatou sekeru.

V Golden Axe: Beast Rider je hlavní hrdinkou amazonská válečnice Tyris Flare ze sekty uctívačů draků z ostrova Axir, která se vydává zastavit Death Addera s jeho armádou, jenž se snaží získat sílu starověkého Dračího Titána.

Zdroj: Wikipedie

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky