Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Quien es Cualo?

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry

Neznamé

Ovládání

líbí
RESTARTOVAT HRU
Popisek online hry

Hra je ve španělštině. A je dobrá na procvičení španělštiny. Stolní hra, ve které je počítačem vybraná postava, kterou musíte uhodnout. Na obrazovce vidíte desku s různými kartami, z nichž každá představuje postavu, hra vám dává nápovědy, jako je barva vlasů, pohlaví, barva očí atd., a vy se jimi musíte řídit a snažit se uhodnout, kdo je tajemná postava. Můžete si také vyměnit role s počítačem a přimět ho, aby uhodl, kterou postavu jste vybrali, tím, že procesoru dáte stejný druh nápovědy. Postavy pocházejí z adventury El principio del fin od stejných tvůrců.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky