Did you know that hrani zdarma will soon be available in English?

Heretic: Shadow of the Serpent Riders

Přidáno 18. 11. 2022 521x hraní hry

Action

Ovládání

Na začátku stiskněte klávesu 1 pro spuštění hry.

líbí
RESTARTOVAT HRU
Popisek online hry

Ve zvrácené středověké dimenzi nemrtvé bytosti a bestiální hrůzy provedly nemyslitelné - krutě vyvraždily celou vaši rasu. Vaši přátelé. Vaši rodinu. Zlikvidováni. Ale noční můra teprve začíná. S bezbožnými zbraněmi, jako je Ohnivá palcátová hůl a Pekelná hůl, a s kouzly ze Sbírky moci se musíš vydat na cestu pomsty. Nebo zemřít při pokusu o ni. Podporuje až čtyři hráče přes síť, dva přes modem. Prožijte dobrodružství s kamarádem nebo mu rozbijte lebku v krvavém deathmatchi. Procházka. Běž. Létej. Dívejte se všude kolem sebe, dokonce i nahoru a dolů. Vyberte si jednu ze 7 zbraní (od jednoduché hole až po úžasnou Fénixovu hůl). Používejte tajemné artefakty a uvolněte nadpozemskou sílu na nic netušící nepřátele.

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry nejen pro Váš oblíbený prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, hry na vaření , sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči nebo zde najdete také hry, ke stažení zdarma . Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, hru z Gameboye Advance či textovou hru. :) Přečtěte si články o hrách zdarma.

Nyní je zde 10 hráčů online.
Copyright ©2022-2023 hrani-zdarma.eu - některá práva vyhrazena. Herní portál ctí zákon DMCA, o SEO se stará nástroj SEO STUDIO.

Sociální sítě

Logo Discord serveru Ikona Emailu Ikona tUMBLR Ikona serveru kulatá 16px x 16px MEGA Ikona serveru Twitter kulatá 12px x 12px Ikona serveru Mastodon kulatá 12px x 12px Ikona serveru Minds kulatá 12px x 12px Ikona Pinterest Mindskulatá 12px x 12px Ikona Reddit Mindskulatá 12px x 12px

Herní novinky