Web se nachází ve verzi prealpha a může obsahovat chyby a stopy arašídů. Pokud se chcete podílet na vývoji, přidávání her nebo neleznete chybu, prosím kontaktujte mě na ales@hrani-zdarma.eu. Aleš Kuklínek

Vše o tomto projektu

Přidáno 2. ledna 2023 (Autor: Admin)

Herní server hrani-zdarma.eu má za cíl vytvořit herní komunitu s hrami, které jsou poskytované zdarma a návštěvníkům umožnit hrát velké množství her přímo v prohlížeči. Bez nutnosti stahovat jakékoliv pluginy či rozšíření. Na výběr jsou HTML 5 pro prohlížeč, DOS hry z dob Pentia 484, hry z Gameboy Advance a staré Flash hry, kterým jsme vdechli nového ducha díky technologii Ruffle. Jako samostatnou kategorií jsou Massivní multiplayerové hry (MMO nebo MMOG hry), které hrajete v prohlížeči u poskytovatele na hostitelském serveru. Těchto her je cca 680 z různorodých kategorií (střílečky, MMOARPG, ARPG, strategie, bojové, akční rpg, Battle Royale, MOBA, karetní, sportovní, MMOFPS, MMO, sociální, fantazy a akční kategorie her).

Celkem her na hrani-zdarma je: 31722 A denně přibývají další pecka hry.

Pokud nám chcete cokoliv napsat, můžete skrze email projektu: ales((@))hrani-zdarma.eu (samozřejmě bez závorek :))

Všem přeji příjemné hraní a zábavu na Vašem portálu.Vážení sponzoři webu

Naleznete nás už i na Slovensku v Katalógu internetových stránok

Katalog odkazů Alfa-Elchron

Katalog odkazů

ikona herního portálu hrani-zdarma.eu O herním portálu

Bezplatné online hry pro Váš prohlížeč: akční hry, hry pro dívky, hry pro kluky, hádanky, šachy, vaření, sportovní, střílečky, závodní, hry pro dva a více hráčů. Nemusíte nic stahovat — hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. Zahrajte si třeba starou DOS hru, pecku z období FLASH technologie, nějakou nadupanou multiplayer hru, či hru z Gameboye Advance. :)

Copyright ©2023 hrani-zdarma.eu - Aleš Kuklínek některá práva vyhrazena.